Superceny pro všechny e-kuřáky! Levnější a zdravější kouření.
Superkoureni.cz - prodejce značkových e-cigaret a e-liquidů
Vyhledávání
Kategorie
Nejprodávanější
Novinkovač
Zadejte svou adresu pro odebírání informací o novinkách a slevách.

ELEKTRONICKÁ CIGARETA


NOVINKA - CIGARETA EGO - ONE od Joyetech!
Joyetech ego one Joyetech eGo ONE je elektronická cigareta, která je ve své kategorii naprostou jedničkou. Její malé rozměry (viz obrázek) jí řadí mezi menší přístroje pro vaping, ale díky baterii o kapacitě 1100mAh nezná konkurence. Slouží i jako passtrough, můžete tedy vapovat při zdroji USB (např. u PC) a baterie zůstane nabitá na Vaše cesty. Mezi její další přednosti patří indikátor stavu nabití, ochrana před nízkým napětím či zkratu. Baterie je opatřena 510 závitem. Clearomizer o objemu 1,8ml Vás překvapí atomizéry, na které si přijde každý z Vás. První z těchto atomizéru je o odporu 0,5ohm s vnitřním otvorem 3,5mm = větší přívod vzduchu, více páry, vhodné pro kuřáky co inhalují páru přímo do plic. Naopak atomizér o odporu 1ohm s vniřním otvorem 1,8mm si oblíbí uživatelé kteří nejdříve potahují do úst a poté do plic = simulace klasických cigaret. Přívod vzduchu lze regulovat i pomocí otočného kroužku.
OplusTIP NA SUPERDÁREK - E-CIGARETA JOYETECH ECOM BT 900MAH
OVLÁDEJTE E-CIGARETU A MONITORUJTE VAŠE KOUŘENÍ POMOCÍ VAŠEHO MOBILU

MyVAPORS APP - pro iOS 7 a vyšší a pro Android 4.3 a vyšší
MyVapor--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

►OBJEDNÁVKY EXPEDUJEME  V ROZMEZÍ 24-48 HODIN
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
►V NAŠEM E-SHOPU MŮŽETE NAKUPOVAT TAKÉ BEZ REGISTRACE

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 


Elektronická cigareta - prodej v ČR

Do České republiky dorazila elektronická cigareta nedlouho poté, co byla v Číně patentována. Česká republika se tak stala po Číně, Izraeli, Austrálii a Turecku pátou zemí na světě, kde se elektronická cigareta začala distribuovat. V létě 2009 byl v ČR schválen zákon, který elektronickou cigaretu definuje a vymezuje podmínky používání a prodeje.

Elektronická cigareta a její části

Elektronická cigareta se skládá z tří funkčních částí: 1 - baterie (včetně případné řídící a regulační elektroniky) 2 - atomizér 3 - patrona s náplní e-liquidu. V případě, že je atomizér vyroben v celku s patronou (cartrige), je nazýván cartomizér.

Baterie se používají Li-ion akumulátory a pro účely elektronické cigarety se u nich uvádí typ spínání: AUTO a MANUAL. Spínání typu Automat znamená, že k sepnutí obvodu dojde při potažení z elektronické cigarety. Spínání Manual je zajištěno tlačítkem, které je třeba stisknout při potažení z elektronické cigarety.

Atomizér je část zodpovědná za odpaření náplně, která je napájena elektrickým proudem z baterie a do níž se dostává přiměřené množství e-liquidu. V současné době se jedná většinou o topnou spirálku z odporového drátu, která je v kontaktu se savým materiálem napuštěným e-liquidem. Atomizér svoji konstrukcí a provedením zásadně ovlivňuje výslednou chuť, množství dýmu a další vlastnosti elektronické cigarety.

Patrona (cartrige) je jakýmsi zásobníkem a podavačem e-liquidu k atomizéru.

Cartomizér, Clearomizer CE4, Smokymizer CE3 atd. je spojení atomiozéru a patrony v jedno. Mohou se prodávat jak prázdné, tak i předplněné e-liquidem. Cenově bývá levnější než atomizéry, jeho životnost je však obvykle kratší. Výhodu má právě v tom, že po vypotřebování náplně jej lze vyhodit a nasadit nový. Cartomizér může mít trochu odlišnou chuť i dýmivost oproti atomizéru. Každému tak může vyhovovat něco jiného.

Postupným vývojem se elektronické cigarety stále méně podobají klasickým tabákovým cigaretám. Rozměry i hmotnost se spíše zvětšují, protože podstatnějšími parametry oproti vzhledu jsou kapacita a výdrž baterie, dostatečně výkonný atomizér a optimální zásoba e-liquidu.

Mýty a fakta o e-kouření - veškeré informace zde.

Přihlášení
Košík
Při nákupu od 999 Kč DOPRAVA ZDRAMA!
NahoruTisknout
 Všechna práva vyhrazena © 2011-2015 Superkoureni.cz