Superceny pro všechny e-kuřáky! Levnější a zdravější kouření.
Superkoureni.cz - prodejce značkových e-cigaret a e-liquidů
Vyhledávání
Kategorie
Nejprodávanější
Novinkovač
Zadejte svou adresu pro odebírání informací o novinkách a slevách.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů a všemi obchodními podmínkami zde uvedenými.Vztahy kupujícího a prodávajícího se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou pro obě strany závazné, podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (Martin Kohut  IČ: 01129830 ) a jejich zákazníků (kupujících) a ve svém aktuálním znění tvoří obsah kupní smlouvy (o dodávce zboží), resp. je její nedílnou součástí.

2. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

3. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

4. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky nebo e-mailem kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atp. Odmítne-li prodávající objednávku požadovaným způsobem autorizovat, považuje se objednávka za neplatnou.

5.
Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí. Kupující se při objednávce zavazuje a prohlašuje, že je starší 18-ti let.  Objednávka je návrhem kupní smlouvy. K uzavření kupní smlouvy se nevyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím, smlouva pak vzniká samotným dodáním zboží. Prodávající si může v jednotlivém, zejména cenově náročnějším případě vyhradit vznik smlouvy potvrzením objednávky.

6. Všechny slevové akce a kupony, dále pak výprodejové akce je oprávněn provozovatel kdykoliv zrušit bez předchozího upozornění.

Přihlášení
Košík
Při nákupu od 999 Kč DOPRAVA ZDRAMA!
NahoruTisknout
 Všechna práva vyhrazena © 2011-2015 Superkoureni.cz